Jaké jsou výhody přechodu na offshore společnosti?

Pro koho jsou offshore společnosti vhodné?

 

Offshore společnosti jsou vhodné pro všechny, kteří se zabývají mezinárodním obchodem, jejich příjmy vznikají v různých částech světa, nebo pouze uvažují o novém projektu či e-commerce. Výhodou offshore společnosti je fakt, že bude podléhat nulovému, nebo jen velmi nízkému zdanění. Vlastník společnosti přitom bude moci firmu řídit a zůstat zcela v anonymitě, což je pro mnoho lidí velmi důležité. Offshore společnosti může využívat opravdu každý, kdo se chce oprostit daňové zátěže, kterou na společnosti klade místní byrokracie.

 

Offshore společnosti a její hlavní výhody

 

Pokud se rozhodnete pro offshore společnost, můžete využívat celou řadu výhod, které daňové ráje nabízí. Mezi hlavní výhody bezesporu patří omezení zákonných povinností, ochrana před inflací, žádné dědické ani darovací daně, nízká, nebo nulová daň z příjmu či žádné exportní a importní limity. Majetek offshore společnosti je velmi dobře chráněn a vlastník se může spolehnout na absolutní anonymitu. Co se týče byrokracie v daňových rájích, je mnohem příjemnější než ta česká a za vyřizování nebudete platit zdaleka tak vysoké položky, jako v Česku.

 

Jsou offshore společnosti legální?

 

Pokud pravidelně sledujete televizní zpravodajství, tak jste již možná zaslechli pojem offshore společnosti v souvislosti s trestnou činností. Většinou se však jedná pouze o účelovou propagandu dané země, které se nelíbí, že mnoho podnikatelů volí za způsob podnikání právě offshore společnosti. Offshore banky naopak velmi důsledně monitorují klienty, kteří využívají jejich služeb a snaží se zamezit, aby byly využívány pro trestnou činnost. Ta totiž poškozuje jejich jméno a snižuje reputaci, což offshore banky samozřejmě nechtějí. Pokud se tedy rozhodnete pro offshore společnost, nemusíte se bát, že by vaše firma pozbyla na důvěryhodnosti.

 

» Kupte si ready made společnost v ČR za nejvýhodnějších podmínek, cena již od 21900 Kč! Klikněte pro více informací!